Koostame arhitektuurseid eskiisprojekte (loe, mida kujutab endast eskiisprojekt). Töötame välja Teie nägemustega arvestava projekti, samaaegselt julgustades omanäolist ja läbimõeldud lahendust. 

Eskiisprojekt sisaldab 3D visualiseeringuid, plaane, vaateid, lõiget, seletuskirja ja avatäidete spetsifikatsiooni. Soovi korral saab lisaks pdf-failidele osta ka pln- ja dwg-failiformaate, et järgmine projekteerimisetapp oleks selle võrra lihtsam Teile sobivas arhitektuuribüroos.
Arhitektuursed projektid on autoriõigusega kaitstud ja nende levitamine on lubatud vaid autori loal.  Litsents on ühekordne ja ostetud projekti ei tohi korduvalt kasutada ega edasi levitada. 
     
RUUMI VISUALISEERIMINEHINDHOONE VISUALISEERIMINEHIND
Ühe ruumi mudeldamine ja visualiseerimine (2 pilti)75 eur kuni 250m2  hoone mudeldamine ja eksterjööri visualiseerimine (kuni 5 pilti)
250 eur
Iga lisa pilt samast ruumist15 eurIga lisa pilt samast hoonest
25 eur
Iga järgmise ruumi mudeldamine ja  visualiseerimine samas hoones (2 pilti)60 eurEnam kui 250m2  hoone mudeldamine ja  eksterjööri visualiseerimine (kuni 5 pilti)
al 300 eur
* Olemasolevate ruumide ja hoonete mõõdud esitada tellijal. 

VALMIS ESKIISID (ühekordne litsents)
HIND ERITELLIMUSLIKUD ESKIISPROJEKTID
HIND
Eramu
375 eur
Eramu kuni 250 m2 
550 eur 
Kuni 60 m2 hoone
275 eur
Kuni 60 m2 hoone
350 eur
Kuni 20 m2 hoone
200 eur
Kuni 20 m2 hoone
250 eur
pln failiormaat      50 eur
dwg failiformaat      50 eur

MÖÖBLI 3D JA JOONISEDHINDTÄIENDAVAD JOONISED
Köök75-100 eur15-25 eur
Garderoob, kapid30-50 eur5-10 eur
* Esialgsed kuni 3 täienduse ja muudatuse joonist on hinnas.


LISATEENUSED

JOONESTUSTEENUS JA 3D ILLUSTRATSIOONIDE KOOSTAMINE
Koostame 3D visualiseeringuid ka olemasolevate ruumide sisekujunduslahendustele, et saada ülevaade soovitud lõpptulemusest.
Joonestame Teie käsitsi kritseldatud joonised korrektselt joonestustarkvara kasutades üles.

Pakume joonestusteenuseid  ja 3D illustratsioonide koostamist 45 eur/h. Töömahule anname hinnangu individuaalselt - võtke meiega ühendust info@eskiisid.ee, et saada  hinnapakkumine.


MÕÕDISTUSPROJEKT

Pakume 45 eur/h* mõõdistusprojektide koostamist neile, kellel vaja olemasolev hoone seadustada. Keskmiselt kulub töötunde ühele suvilale ca 10 tundi. Projekt sisaldab hoone vaateid ja plaane ning asendiplaanilist paiknemisskeemi krundil.


*hind kehtib juhul, kui mõõdud ja algandmed esitatakse tellija poolt ning see ei hõlma projekti esitamist kohalikule omavalitsusele.


ESKIISPROJEKTIDE JA MÕÕDISTUSPROJEKTIDE ESITAMINE LÄBI EHR-SÜSTEEMI

Julgustame kõiki tellijaid ise eskiis- ja mõõdistusprojekte kohalikule omavalitsusele esitama. Aga oleme ka valmis seda Teie eest tegema (150 eur).