Teenused ja hinnakiri

Koostame arhitektuurseid eskiis- ja eelprojekte (loe, mida kujutab endast eskiisprojekt). Töötame välja Teie nägemustega arvestava projekti, samaaegselt julgustades omanäolist ja läbimõeldud lahendust. 
Arhitektuursed projektid on autoriõigusega kaitstud ja nende levitamine on lubatud vaid autori loal. 

ESKIISPROJEKTID:
Sisekliimatagamistea väikeehitisele on lubatud projektistaadiumi leevendus ja teatise saab esitada ka eskiisprojektiga (loe väikeehitise püstitamisest). Muul juhul tuleb koostada minimaalselt eelprojekt.
Eskiisprojekt sisaldab 3D visualiseeringuid, plaane, vaateid, lõiget, seletuskirja ja asendiskeemi. Soovi korral saab lisaks pdf-failidele osta ka pln- ja dwg-failiformaate, et järgmine projekteerimisetapp oleks selle võrra lihtsam Teile sobivas arhitektuuribüroos.

ARHITEKTUURSED EELPROJEKTID:
* konkreetse hinnapakkumise eelprojektile teeme projektipõhiselt. Hinnad sisaldavad ka projekti esitamist menetlemiseks läbi ehr-i süsteemi ja eeldavad eskiisi olemasolu (läbimõeldud ruumiprogrammi ja mahulahendust).
Arhitektuursed eelprojektid ei sisalda eriosade projekte ja need tuleb, soovi korral, lisaks tellida. Eriosadeks on konstruktiivne osa; tugev- ja nõrkvoolu osa; ventilatsiooni ja kütte osa; vee ja kanalisatsiooni osa; vajadusel maastiku kujundamise ja vertikaalplaneerimise osa. 

2D JOONESTUS- JA 3D VISUALISEERIMISTÖÖD:
Koostame 3D visualiseeringuid ka olemasolevate ruumide sisekujunduslahendustele, et saada ülevaade soovitud lõpptulemusest.
Joonestame Teie käsitsi kritseldatud joonised korrektselt joonestustarkvara kasutades üles. Olemasolevate ruumide ja hoonete mõõdud esitada tellijal. 

Pakume joonestusteenuseid  ja 3D illustratsioonide koostamist 50 eur/h. Töömahule anname hinnangu individuaalselt – võtke meiega ühendust info@eskiisid.ee , et saada  hinnapakkumine.